הובלת כספת בג'ולס

כסף זה פשוט לא דבר זניח, הובלת כספות

בשביל לנייד כספת, צריך יותר מאשר להיעזר ב עבודות סבלים, אם כבר, ההיפך: נכון לקחת מעבירים מומחים ובדגש – תואמים. בית העסק "הובלה" נותן לכם אופציה לשמור על הכספת אשר שייכות לכם אצל החברה הכי טובה עם שירות של מעבר כספות! יש לנו את היכולת להזיז עבורכם כספות ללא שום דבר, ו/או כספות בלי קשר למה שיש שם, החל בשטרות ומטבעות, יחד עם תכשיטים עם חשיבות רבה ועד כספת עם מסמכים אינטימיים. הזזה של כספת בג'ולס

    • הובלות של כספת במחיר הטוב ברשת בתוך פחות מ-24 שעות

במחיר מצחיק 230 ש”ח בג'ולס והסביבה

  • במצב בו והכספת לא קלה קיימת אופציה להיעזר בהנפה
  • עבודות מהדרום לצפון, פריסה גדולה מכל יישוב לכל יישוב
  • לוקחים שינוע הן של כספת ביתית וגם כן כספת ענקית
  • קבלו הצעת עלות ושיחה עם מומחה חייגו:
  • הובלת כספת בג'ולס

מעבר כספות בעזרת מנוף לבנקים ומשרדים הובלת כספת בג'ולס

בעת שקיימות כספות מזעריות המותאמות לשימושים של בתים פרטיים, אף קיימות מערכות אחסון כספים בעלות משקל רב עד-מאוד אשר נותנות מענה ל חברות ומוסדות ענקיים. העברת כספות כבדות יש לאל ידה לנסוק למשקל גבוה לחלוטין, כך ש השיטה שאנחנו מציעים לקיים את הובלת הריהוט והציוד היא בעצם באמצעות מנוף הרמה. בגלל שירותי המנוף, כבודת הכספת לא מכביד על גוף המומחה והצוות אלא נערם על מנוף השינוע. עבודת מנוף המעבר. מתבצעת מיד, לעיתים קרובות תכף ומיד, כך ש מדובר כאמור בהעברה זריזה למדי, פקטור הרה גורל לחלוטין כשמדובר כאמור בהעברות יחידות בסגנון.

מעבר כספות לבית עם להתקין!

השגתם מערכת אחסון כסף טרייה מאיפשהו שמוכר ואתם מעוניינים לקחתה מבית העסק הקודם לכתובתכם? אפשרי עבורנו לסגור את העניין בלי שום קושי! מה שעליכם לעשות זה להביא לנו הרשאה לגאלית בחנות, אנו נבוא, נאסוף את הכספת שלכם, נשנע אותה ונבוא לעשות התקנה שלה בבית שלכם. שינוע והתקנה של כספת במידה כלשהי פוטרת אתכם מ הכאב ראש, וזה בעת שהננו מבצעים את כל העבודה. כידוע, מתאפשר לכם למקם את כספתכם באופן חיצוני אל הקיר, אך אף אנו מציעים לבצע קידוח בקיר ולשלב את הכספת שלכם בתוך הקיר עצמו, דבר אשר מייעל בכל מה שקשור להסתרה שלה.

מה משפיע על עלות הובלה של כספת?

מעבר כספות רב בריח בשימוש ביתי היא בעצם העברה יקרה פחות, בעת שההצדק הוא המאסות הזעירות באופן יחסי שהיא ניחנת בהם. לעומת זאת, כספות ענקיות המשרתות בנקים רציניים, מרחבי עבודה ותעשיות, אלו הן כספות עם משקל רב ברבה אשר סחיבתן ממקום למקום מאתגר יותר וצורך אמצעים כמו למשל שירות ההנפה כדוגמה. לכן, עלות מעבר כספות מזעריות מתנועע בין 170 עד 330 שקלים חדשים לא כולל הרכבה, בעת ש הזזה של מערכות אחסון כסף עצומות בהרבה מוצעות בתמחור גבוה אשר נקבע ע"פ כבודתה של הכספת ומבנה המעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *