הובלת כספת בתנובות

תעריף לא ממש משחק ילדים, שינוע כספות

במטרה לשנע כספת, לא מספיק להסתייע ב טיפולי מובילים, אם כבר, ההיפך: יש צורך להשתמש ב מזיזים מתורגלים ובמיוחד ראויים. אתר Hovalot מציע לכם לתת לשמירה את הכספות אשר ברשותכם בידיים האמינות ביותר בשירותי שינוע כספות! בכוחנו להזיז לכם מערכות אחסון כספים ריקות, או לחלופין כספות בלי קשר למה שיש שם, זה מתחיל במטבעות, או לחלופין טבעות שעולים הרבה כסף וכלה בכספות עם מכתבים סודיים. העברות כספות בתנובות

    • מעבר כספות בזול בתוך פחות מ-24 שעות

החל מ- 180 ₪ בתנובות והסביבה

  • אם ומערכת האחסון הכספי שוקלת הרבה קיימת אפשרות להשתמש בהנפה
  • שירות מהצפון לדרום, פריסה רחבה מהדרום לצפון
  • מזמינים הובלה גם של כספת ביתית וגם כספת לארגונים גדולים
  • לקבלת הצעת מחיר והתייעצות אצל מומחה התקשרו:
  • הובלת כספת בתנובות

שינוע כספת בהזמנת מנוף אל חברות גדולות הובלת כספת בתנובות

בעת שקיימות כספות שאינן גדולות שמוצעות לשימושים של דירות ובתים, גם ישנן מערכות אחסון כספים כבדות ממש אשר משמשות בתי עסקים ומוסדות ענק. הזזה של כספות בעלות משקל רב מסוגלת לטפס למאסה רצינית, ממש, מסיבה זו השיטה שאנו מציעים לקיים את ההובלות היא למעשה באמצעות הנפות. מפני השכרת המנוף, כבודתה של הכספת לא עושה חיים קשים על גב המומחה והצוות אם כבר, ההיפך: הוא עולה על מנוף המעבר. פעולת המנוף נעשית בצורה מיידית, בהרבה מקרים בשניות, על-כן העניין הוא העברה לא ממושכת בכלל, פקטור משמעותי במיוחד כאשר מדובר בהעברות פרטניות כדוגמת זה.

הובלות של כספת ביתית עם להתקין!

האם קניתם מערכת אחסון כסף טרייה ממקום שמוכר כספות ואתם רוצים לקחתה מהעסק למקום המגורים? אנחנו יכולים לטפל בעניין בלי קושי! מה שעליכם לעשות זה להשאיר לנו אישור כמו ייפוי כוח במקום הקנייה, אנו נעשה את דרכנו, נשיג את הכספת שלכם, נשנע אותה וניסע להתקינה אצלכם. הובלה והרכבה של כספת למעשה מסלקת מכם את כאב הראש, וזה בעת שאנו מוציאים לפועל את החלק הקשה. זה ודאי לא חדש לכם – מתאפשר לכם להתקין את הכספת שלכם חיצונית לקיר, אבל גם אנו מציעים לבצע קדיחה בחלק הפנימי של הקיר ולהכניס את כספתכם ממש בחלקו הפנימי של הקיר דבר אשר יעיל בלהסתיר אותה.

אילו דברים משפיעים על עלות הזזת כספת?

העברת כספת עם מנעול כפול בשימוש ביתי היא בעצם העברה משתלמת, בעת שההצדק הוא המשקלים הזעירות רלטיבית שהיא ניחנת בהם. לחלופין, מערכות אחסון כסף בגודל רציני המשרתות בנקים עם חדרים רבים, מרחבי עבודה ועסקים, הינן מערכות אחסון כסף עצומות בהרבה שהובלתן בין מקומות מצריך מאמץ רב ומחייב אמצעים כמו שירות השכרת המנוף בתור דוגמה. לכן, תמחור הזזה של כספות פשוטות זז בין 200-300 שקלים בלי התקנה, בזמן ש הובלות של כספות עצומות בהרבה מסופקות לצרכן בתמחור גבוה שמתבסס ע"פ משקל המערכת לאחסון הכסף, הכספת, ואופן ביצוע ההעברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *