הובלת כספת בפדיה

כספים זה פשוט לא משחק ילדים, העברות כספות

ע"מ להוביל כספות, אין זה די בלקחת שירות של מובילים, להיפך: קיימת דרישה להשיג משנעים מנוסים עם דגש – מתאימים. בית העסק "הובלה" קורא לכם לשמר את הכספת אשר שייכות לכם אצל העסק הכי טוב בשירותי הזזת כספות! נוכל לקחת לכם מערכות אחסון כספים שאין בהן כלום, או מערכות אחסון כספים לא משנה מה יש שם, הן מזומנים, כולל אבני חן יקרים כספית / רגשית וזה מגיע עד כספות עם מכתבים שאינם נחלת הכלל. הזזה של כספת באיזור פדיה

    • הובלת כספות בזול מאוד מהיום למחר

בעלות חד פעמית של 250 ש”ח באיזור פדיה

  • במקרה שוהכספת לא קלה קיימת אופציה לקחת שירותי הנפה
  • שירות בפריסה ארצית ענקית מפדיה ועד קריית שמונה
  • מבצעים הובלה גם כן של כספת ביתית וגם כן כספת ענקית
  • קבלו הצעה לעלות ושיחת התייעצות אצל בעל העסק אנו בטלפון:
  • הובלת כספת בפדיה

הובלת כספת יחד עם מנוף לחברות גדולות הובלת כספת בפדיה

כשקיימות כספות מצומצמות אשר מיועדות לשימוש ביתי, באותו אופן יש מערכות אחסון כספים מאסיביות לגמרי שמסייעות ל חברות ומוסדות ענק. הובלה של כספת כבדות מסוגלת לנסוק למשקל גבוה עד-מאוד, אם כן, השיטה שאנחנו מציעים לעשות את הובלות הרהיטים היא למעשה באמצעות השכרת מנוף. מפני מנוף, המשקל של הכספת לא עושה חיים קשים על גופם של איש המקצוע והצוות אלא זה נערם על מנוף המעבר. מלאכתו של המנוף תתבצע תכף ומיד, לעתים גם תוך שניות, כך ש העניין הוא שינוע והעברה חטופה למדי, משתנה קריטי מאוד עם הובלות יחידות בסטייל הזה.

מעבר כספת ביתית ובין היתר להתקין!

הבאתם מערכת אחסון כסף "מהניילונים" ממקום שמוכר כספות וברצונכם לקחתה מהחנות אל הבית שלכם? נוכל לטפל בעסק בלי שום קושי! מה שעליכם לעשות זה לספק לנו הרשאה לגאלית בחנות, אנו נבוא לשם, נעמיס את כספתכם, נובילה ונבוא לעשות התקנה שלה בבית שלכם. מעבר והרכבה של כספת באיזשהו מקום מסלקת מכם את ההליך, וכל זה בזמן שאנחנו עושים כל מה שצריך. כידוע, תוכלו להתקין את הכספת שלכם חיצונית לקיר, אבל אף תוכלו לבצע ביקוע בחלקו הפנימי של הקיר ולהכניס את הכספת ממש בחלקו הפנימי של הקיר דבר אשר מקל מאוד בכל הנוגע בכל הנוגע להסתרתה.

מה משפיע על עלות העברות כספות?

הובלה של כספת עם מנעול כפול לצרכים שאינם עסקיים זוהי מעבר והעברה מצוינת, בזמן שההיגיון הוא הכבודות הזעירות באופן יחסי בהם היא ניחנת. לעומת זאת, מערכות אחסון כסף עצומות העוזרות לבנק ומקומות ענקיים, קיוביקלים ומשרדים, הינן כספות עצומות בהרבה שסחיבתן ממקום A למקום B מאתגר יותר ודורש אמצעים למשל שירותי המנוף שלנו כדוגמה. מסיבה זו, עלות הובלות של כספות מזעריות ישתנה בין 180 עד 340 שקלים חדשים , ולא הכנסנו פה להרכיב, בזמן ש העברת כספות פחות קלילות מוענקות במחירון מנופח אשר מוערך בקורולציה למשקלה של הכספת ומבנה ההובלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *