הובלת כספת במשמרת

עלויות לא ממש משהו לזלזל בו, העברות כספת

על מנת להוביל כספות, לא די בלהשיג שירותי אורזים, אלא ישנה דרישה להסתייע ב מובילים מורגלים ובדגש – איתנים. האתר "הובלה" קורא לכם לשמר את הכספת ששייכות לכם בידיים האמינות ביותר עם שירות של מעבר כספות! נוכל להזיז למענכם מערכות אחסון כספים בלי כלום, / מערכות אחסון כספים לא משנה מה יש שם, החל במטבעות ושטרות, דרך שרשראות עם חשיבות רבה ועד כספת עם מכתבים סודיים. הובלת כספות במשמרת

    • העברת כספות בזול מהיום למחר

במחיר מצחיק 160 שקלים חדשים במשמרת

  • במידה וומערכת האחסון הכספי שוקלת הרבה ניתן לקחת הנפות
  • עבודות מהדרום לצפון, פריסה גדולה מכל יישוב לכל יישוב
  • מבצעים שינוע גם של כספות ביתיות והן כספת לארגונים גדולים
  • קבלו עכשיו הצעה משתלמת ושיחה עם בעל החברה בטלפון:
  • הובלת כספת במשמרת

שינוע כספות עם מנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת במשמרת

כשקיימות מערכות אחסון כספים מזעריות המוגשות לשימושים של בתים פרטיים, אף קיימות כספות ששוקלות הרבה במיוחד אשר מסייעות ל תאגידים ובנקים. הזזת כספת ששוקלות הרבה מסוגלת לנסוק למשקל כבד לגמרי, לכן הגישה הראויה שאנחנו מציעים לעשות את ההעברה היא בעזרת מנוף הרמה. משום שירותי ההנפה, המשקל של הכספות לא מכביד על גופם של הסבל והצוות אלא נישא על מנוף המעבר. עבודת המנוף יוצאת לפועל מיד, הרבה פעמים בתוך רגעים ספורים, מסיבה זו זה למעשה מעבר לא ממושכת בכלל, משתנה הרה גורל נורא כאשר מדובר בהעברות פרטניות בסטייל הזה.

שינוע כספות עם התקנה!

יצא לכם לקנות כספת טרייה מחנות כספות ואתם רוצים להוביל אותה מן העסק ללוקיישן שלכם? יש לנו את היכולת לסדר את הדברים ללא כל בעיה! מה שעליכם לעשות זה לתת לנו ייפוי כוח במקום הקנייה, אנו ניסע לשם, ניקח את הכספת שלכם, נוביל אותה ונעשה את דרכנו לבצע התקנה שלה בבית שלכם. הובלה והתקנת כספת למעשה מסלקת מכם את כאב הראש, וזה בעת שאנו בחברת name עושים הכל. מובן לכל שאנו מאפשרים לכם לבצע התקנה של הכספת חיצונית לקיר, אך גם יתאפשר לכם לעשות ביקוע בקיר ולמזג את כספתכם ממש בחלק הפנימי של הקיר אשר מקל מאוד בכל הנוגע בהחבאתה.

אילו דברים ישפיעו ישירות על מחירון שינוע כספות?

הובלת כספת עם בריחים כפולים לצרכים שאינם עסקיים היא מעבר והעברה יקרה פחות, כשההיגיון הוא המאסות הזעירות באופן יחסי שהיא ניחנת בהם. לעומת זאת, כספות גדולות העוזרות לבנק ומקומות רחבים, Open-desk ועסקים, הינן מערכות אחסון כסף ששוקלות הרבה יותר שסחיבתן בין לוקיישנים מאתגר יותר ומחייב כלים כמו למשל שירות ההנפה להדגמה. לכן, תשלום מעבר כספות קטנות זז בין 170 עד 340 שקלים חדשים לא כולל התקנה, כש הזזת מערכות אחסון כסף פחות קלילות מסופקות לצרכן בתעריף מנופח אשר מתבסס ע"פ משקל המערכת לאחסון הכסף, הכספת, ואופן ביצוע השינוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *