הובלת כספת בגעש

מחיר זה לא עניין זניח, הובלת כספת

כדי לנייד כספות, לא די בלקחת שירותי פועלים וסבלים, להיפך: יש צורך לעשות בחירה ב מזיזים מוסמכים ובעיקר טובים. בית העסק "הובלה" מזמין אתכם לשמור על הכספת אשר ברשותכם בידיים האמינות ביותר בשירותי הובלה של כספת! יש לנו את האופציה לשנע עבורכם כספות בלי כלום, או כספות ללא קשר מה יש שם, זה מתחיל בשטרות, כולל תכשיטים יקרים מכל בחינה ועד כספות עם מכתבים אינטימיים. העברת כספות בגעש

    • הובלות של כספת במחיר הטוב בארץ, מהיום להיום

בעלות חד פעמית של 160 שקלים חדשים בגעש

  • במקרה שוהכספת כבדה הגיוני להזמין מנוף
  • טיפולי בכל רחבי המדינה, פריסה נרחבת מכל עיר לכל עיר
  • לוקחים שינוע גם של כספת ביתית והן כספות ענקיות
  • קבלו עכשיו הצעה משתלמת ושיחת ייעוץ אצל מומחה חייגו:
  • הובלת כספת בגעש

שינוע כספת בעזרת מנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת בגעש

כשקיימות כספות מצומצמות המוגשות לשימושים של משפחות, אף קיימות כספות כבדות עד-מאוד אשר נותנות מענה ל בתי עסקים ובנקים. הזזת כספת מאסיביות יכולה להגיע למשקל רב בצורה קיצונית, אז יוצא ש השיטה הראויה שאנו מציעים לבצע את הובלות הדירה זה למעשה בעזרת השכרת מנוף. משום מנוף, מאסתה של הכספות לא מקשה על גבם של הסבלים להיפך: נישא על מנוף השינוע. עבודתו של המנוף מתבצעת תכף ומיד, בהרבה מאוד מקרים תוך דקות, אם כן, מדובר כאמור במעבר מהירה מאוד, פרמטר קריטי עד-מאוד כאשר אנו מדברים על העברות פרטניות מסוג שכזה.

מעבר כספות יחד עם התקנה!

הבאתם מערכת אחסון כסף "מהניילונים" מאיפשהו שמוכר ואתם כמהים להעבירה מהחנות לביתכם? יש לנו את האופציה לעשות את הדברים ללא שום בעיות! רק עליכם לספק לנו הרשאה כמיופיי כוח במקום בו קניתם, נעשה דרכנו, ניקח את הכספת שלכם, ניקחה ונעשה את דרכנו לבצע התקנה שלה בכתובתכם. העברה והתקנת כספות במידה מסוימת מסלקת מכם את סבטוחה, בעוד הננו מבצעים את כל העבודה. כידוע, אנו מאפשרים לכם להתקין את הכספת שלכם חיצונית לקיר, אבל אף ניתן לבצע קדיחה בחלק הפנימי של הקיר ולעשות אינטגרציה של כספתכם ממש בחלק הפנימי של הקיר שכאמור מקל מאוד בכל הנוגע בהצנעתה.

לאילו דברים יש להם השפעה על מחירון הזזת כספת?

הזזה של כספת עם בריחים כפולים לצרכים שאינם עסקיים היא בעצם העברה משתלמת, בעת שהסיבה היא הכבודות הזעירות יחסית בהם היא ניחנת. בניגוד לכך, כספות רחבות ידיים אשר עוזרות לבנק ומקומות עם הרבה חדרים, בניינים משרדיים ותעשיות, הן מערכות אחסון כסף אשר שוקלות הרבה יותר אשר העברתן ממקום למקום לא קליל ומצריך אמצעים כגון שימוש במנוף למשל. לכן, תעריף הובלה של כספות מזעריות נע בין 200 עד 370 שקלים חדשים בלי התקנה, בזמן ש הזזת מערכות אחסון כסף עם משקל רב ברבה מתומחרות במחירון מנופח אשר נקבע על פי כבודתה של הכספת וסוג ואופי ההובלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *