הובלת כספת בראש צורים

תעריפים זה לא משהו זניח, הזזה של כספת

במטרה להעביר כספת, לא מספיק לקחת עבודות סבלים, אם כבר, ההיפך: ישנה דרישה להשיג מעבירים מאומנים ובעיקר ראויים. פורטל “הובלות ” נותן לכם אופציה לאבטח את הכספות אשר שייכות לכם בידיים האמינות ביותר עם שירותי הובלות של כספות! בכוחנו לנייד עבורכם כספות ללא שום דבר, ו/או מערכות אחסון כספים ללא קשר מה יש שם, החל במזומנים, או לחלופין תכשיטים שווי ערך ואפילו כספות שיש בו דברים שאינכם רוצים שכולם יראו. הובלה של כספות בראש צורים והסביבה

    • הובלת כספת במחיר הכי משתלם בתוך פחות מ-24 שעות

בהצעת מחיר 250 ₪ באיזור ראש צורים

  • במצב בו ומערכת האחסון הכספי בעלת משקל רב קיימת אופציה להסתייע בהשכרת מנוף
  • עבודות בכל נקודה מרכזית בארץ, פריסה עצומה מכל יישוב לכל יישוב
  • לוקחים מעבר גם כן של כספות ביתיות וגם כספת גדולה
  • קבלו הצעת עלות ושיחת התייעצות אצל בעל העסק הרימו טלפון:
  • הובלת כספת בראש צורים

הובלת כספת יחד עם מנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת בראש צורים

בזמן שקיימות מערכות אחסון כספים מצומצמות המותאמות לשימושים של דירות ובתים, באותו אופן יש מערכות אחסון כספים ששוקלות הרבה לחלוטין שעוזרות ל ארגונים ומוסדות ענק. מעבר כספת כבדות מסוגלת לנסוק למשקל כבד למדי, בגלל זה השיטה הנכונה שאנו מציעים לקיים את השינוע היא בעצם באמצעות השכרת מנוף. מפני מנוף, מאסתה של הכספת לא מקשה על גופם של הסבלים אלא נישא על מנוף המעבר. מלאכתו של מנוף השינוע. יוצאת לפועל בשניות, ברוב המקרים תכף ומיד, כך ש מדובר על הובלה שאינה מתעכבת כלל, גורם חשוב ממש עם הובלות פרטניות מסוג שכזה.

הובלת כספות יחד עם התקנה!

השגתם מערכת אחסון כסף טרייה מחנות כספות וברצונכם להוביל אותה מבית העסק ללוקיישן שלכם? יש לנו את היכולת לסגור את העניין בלי הפתעות! הדבר היחיד שעליכם לעשות זה לתת לנו אישור להיות מיופי כוח בבית העסק, אנו נעשה את דרכנו לשם, נשיג את הכספת, נובילה ונגיע להתקין אותה בכתובתכם. שינוע והתקנת כספת באיזשהו מקום מאפשרת לכם להתעלם מ ההליך, וזה בעת שאנו בחברת name מבצעים את כל העבודה. אין זו הפתעה שאנו מאפשרים לכם למקם את כספתכם חיצונית לקיר, אבל גם תהיה לכם את האופציה לבצע קידוח בתוך הקיר ולבצע אינטגרציה של כספתכם בתוך הקיר עצמו, שכאמור תורמים בלהסתיר אותה.

אילו דברים ישפיעו ישירות על תעריף הובלות של כספת?

מעבר כספת רב בריח לצרכים שאינם עסקיים זו שינוע והעברה פחות יקרה, כשהסיבה היא המאסות הקטנטנות באופן יחסי שאופיניים לה. לחלופין, כספות רחבות ידיים המסעייות לבנקים רחבים, קיוביקלים ותעשיות, הן מערכות אחסון כסף אשר שוקלות הרבה יותר שניודן ממקום A למקום B מאתגר יותר ודורש אמצעים כמו למשל המנוף להדגמה. ע"כ, עלות העברת כספות פשוטות מתנדנד בין 130 עד 310₪ מבלי קיבוע, בזמן ש העברות כספות אשר שוקלות הרבה יותר מתומחרות בתמחור מוגזם המוערך על פי הכובד של המערכת לאחסון הכסף, הכספת, וסוג ואופי המעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *