הובלת כספת בניל"י

תעריף לא ממש משהו לזלזל בו, העברות כספת

בשביל להזיז כספות, לא די בלעשות שימוש ב שירותי אורזים, להיפך: ישנה דרישה להשיג מעבירים משופשפים ובמיוחד חזקים. בית העסק "הובלה" מציע לכם לתת לשמירה את הכספת אשר ברשותכם בידיים האמינות ביותר עם שירות של הזזת כספת! יש לנו את האפשרות להעביר למענכם כספות בלי כלום, ו/או מערכות אחסון כספים לא משנה מה יש שם, גם כסף מזומן, כולל צמידים יוקרתיים וכלה בכספת עם מכתבים סודיים. מעבר כספות בעיר ניל

    • הובלת כספות במחיר הטוב ברשת מהיום למחר

בעלות של 250 ₪ בניל"י

  • במצב בו ומערכת האחסון הכספי כבדה קיימת אופציה להשתמש בשירותי הנפה
  • עבודות מהצפון לדרום, פריסה גדולה מכל יישוב לכל יישוב
  • עושים מעבר גם של כספות ביתיות וגם כן כספות ענקיות
  • כדי לקבל הצעת עלות ושיחת ייעוץ אצל בעל העסק הרימו טלפון:
  • הובלת כספת בניל"י

הובלה של כספות עם מנוף לבנקים ומשרדים הובלת כספת בניל"י

כשיש כספות מזעריות שנבנו לשימושים של משפחות, אף יש מערכות אחסון כספים עם משקל רב מאוד שמסייעות ל חברות ובנקים. הובלות של כספות עם משקל רב יכולה להגיע למשקל רב למדי, על-כן הדרך שלנו לבצע את הובלות הדירה זה באמצעות מנוף הרמה. מפני שירותי המנוף, כבודת הכספת לא מכביד על גב בעל החברה והצוות אם כבר, ההיפך: הוא עולה על מנוף המעבר. פעולת מנוף השינוע. נעשית באופן מיידי, הרבה פעמים בצורה מיידית, כך ש מדובר כאמור בהעברה זריזה למדי, פקטור עיקרי ממש כאשר אנו מדברים על העברות פנומנאליות בסטייל הזה.

הובלת כספות כולל התקנה!

קניתם כספת חדשה מהחנות וחפצה נפשכם להזיזה מהמקום הקודם לביתכם? יש לנו את האפשרות לטפל בעניין בלי כל אתגר! כל שנדרש מכם הוא לספק לנו אישור כמו ייפוי כוח בחנות, אנו נבוא לשם, ניקח את הכספת שלכם, נסיע אותה ונעשה את דרכנו לבצע התקנה שלה בכתובת שתתנו לנו. שינוע והרכבה של כספת במידה מסוימת מאפשרת לכם להתעלם מ כל התעסקות, וזה בזמן שאנו עושים הכל. אין זו הפתעה שאופציונלי עבורכם למקם את הכספת שלכם חיצונית לקיר, אבל אף תוכלו לבקע בחלק הפנימי של הקיר ולעשות אינטגרציה של הכספת בתוך הקיר עצמו, אשר מקל מאוד בכל הנוגע בכל הנוגע להחבאתה.

אילו דברים משפיעים על עלות שינוע כספות?

שינוע כספות עם מנעול כפול לצרכים אישיים היא בעצם מעבר והעברה טובה, בזמן שההיגיון הוא המאסות המצומצמות רלטיבית בהם היא ניחנת. לעומת זאת, כספות ענקיות המשרתות בנקים עם חדרים רבים, מרחבי עבודה ומשרדים, הן מערכות אחסון כסף מאסיביות בהרבה שהובלתן ממקום A למקום B לא קל ודורש כלי עזר כמו למשל שירות השכרת המנוף , לקבלת מושגים, . על-כן, עלות הובלה של כספות זעירות ישתנה בין 150-300 שקלים בלי להרכיב, כש מעבר כספות עצומות בהרבה מוצעות במחיר גבוה יותר המבוסס לפי הכובד של הכספת ואופי ההובלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *