הובלת כספת במגדים

עלויות לא ממש משהו זניח, הזזת כספת

בשביל להעביר כספות, צריך קצת יותר מלהיעזר ב שירותי אנשי מקצוע, להיפך: קיימת דרישה לעבוד עם משנעים מנוסים עם דגש – איתנים. פורטל “הובלות ” מספק לכם אפשרות לאבטח את הכספת שלכם אצל העסק הכי טוב עם שירותי הזזת כספת! יש לנו את האפשרות להזיז לכם מערכות אחסון כספים בלי כלום, ולחלופין מערכות אחסון כספים עם תכולה משתנה, החל בשטרות ומטבעות, או לחלופין טבעות שעולים הרבה כסף ונגמר בכספת שיש בו דברים שאינם נחלת הכלל. הובלת כספת בעיר מגדים

    • הובלות של כספת במחיר הטוב בארץ, מהרגע להרגע

במחיר התחלתי של 180 ש”ח במגדים והסביבה

  • קרה וומערכת האחסון הכספי לא קלה יש אפשרות להזמין שירותי הנפה
  • שירות בפריסה ארצית ענקית מכל עיר לכל עיר
  • מבצעים הובלה הן של כספות ביתיות והן כספות ענקיות
  • קבלו עכשיו הצעה הוגנת ושיחת התייעצות אצל מוביל בטלפון:
  • הובלת כספת במגדים

העברת כספות תוך שימוש במנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת במגדים

כאשר קיימות מערכות אחסון כספים קטנטנות המיועדות לשימושם של אנשים פרטיים, אף קיימות כספות בעלות משקל רב נורא אשר משמשות בתי עסקים ובנקים. העברות כספות כבדות יש בה לנסוק למאסה רצינית, מאוד, לכן השיטה שאנחנו מציעים לבצע את הובלות הדירה היא למעשה בעזרת הנפה. בגלל שירותי ההנפה, מאסתה של הכספות לא עושה חיים קשים על גופם של איש המקצוע והצוות אלא נערם על מנוף המעבר. פעולתו של מנוף ההובלה. תצא לפועל תוך דקות, לעיתים קרובות בתוך רגעים ספורים, אם כן, מדובר על העברה זריזה למדי, משתנה קריטי לחלוטין כשמדובר על העברות יחידות בסטייל הזה.

הובלת כספת ביתית יחד עם התקנתה!

השגתם כספת חדשה ממשרד שמציע כספות למכירה וברצונכם להוביל אותה מן החנות למקום המגורים? ביכולתנו לבצע את השירות בלי שום בעיות! מה שעליכם לעשות זה להביא לנו הרשאה משפטית בבית העסק, אנו ניסע לשם, ניקח את כספתכם, נוביל אותה ונעשה את דרכנו להתקינה בכתובתכם. הובלה והתקנת כספות באיזשהו מקום מאפשרת לכם להתענר מ כל התעסקות, תוך כדי שהננו עושים את החלק הקשה. מובן לכל שמתאפשר לכם להתקין את כספתכם חיצונית לקיר, אך גם אנו מציעים לעשות ביקוע בחלקו הפנימי של הקיר ולשלב את הכספת שלכם בקיר ממש שכמובן תורם רבות בהצנעתה.

אילו דברים משפיעים מיידית על עלות שינוע כספות?

הובלת כספות עם מנעול פלדה בשימוש ביתי היא למעשה שינוע והעברה מצוינת, כשהסיבה היא המשקלים הקטנטנות רלטיבית שהיא ניחנת בהם. בניגוד לכך, מערכות אחסון כסף רחבות ידיים העוזרות לבנק ומקומות גדולים, קיוביקלים ועסקים, הן מערכות אחסון כסף ששוקלות הרבה יותר אשר העברתן ממקום A למקום B מצריך מאמץ רב ומחייב כלי עזר כדוגמת שירות השכרת המנוף , לקבלת מושגים, . לכן, מחירון הזזה של כספות מזעריות נע בין 150-380 שקלים לא כולל קיבוע, בזמן ש הובלה של כספות אשר שוקלות הרבה יותר מוצעות במחירון מנופח המוערך ע"פ משקל הכספת ומבנה ההובלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *