הובלת כספת בלוטם

כספים זה לא משהו לזלזל בו, הובלת כספות

על מנת לקחת כספת, לא די בלבחור שירות של מובילים, אלא נכון לקחת מובילים מוסמכים ובדגש – ראויים. אתר "הובלה" מציע לכם להגן על הכספות ששייכות לכם בחברה הכי בטוחה עם טיפול של שינוע כספות! ביכולתנו לנייד עבורכם מערכות אחסון כספים בלי שום דבר, ו/או כספות עם תכולה משתנה, החל משטרות, יחד עם שרשראות עם חשיבות רבה ונגמר בכספת שיש בו דברים אינטימיים. הזזה של כספות בעיר לוטם

    • העברת כספות במחיר הטוב בארץ, בתוך אותה יממה

בהצעה ראשונית 179 שקלים באיזור לוטם

  • אם והכספת בעלת משקל רב תוכלו לעשות שימוש במנוף
  • שירות מהצפון לדרום, פריסה משמעותית מדן ועד אילת
  • מבצעים שינוע גם של כספות ביתיות וגם כן כספת גדולה
  • כדי לקבל הצעה משתלמת ושיחת ייעוץ אצל סבל אנחנו בטלפון:
  • הובלת כספת בלוטם

מעבר כספות בעזרת מנוף לעסקים גדולים הובלת כספת בלוטם

בעת שיש כספות שאינן גדולות המיועדות לשימושים של משפחות, אף קיימות כספות כבדות במיוחד אשר מסייעות ל ארגונים ומשרדים. הובלה של כספת ששוקלות הרבה עלולה לטפס לכובד גדול נורא, בגלל זה האופן בו הכי כדאי והשיטה שאנחנו מציעים לבצע את הובלת הריהוט והציוד זה באמצעות השכרת מנוף. עקב מנוף, כבודתה של הכספות לא עושה חיים קשים על גוף איש המקצוע והצוות אלא נערם על המנוף. מלאכת המנוף תתבצע תכף ומיד, לעיתים קרובות בצורה מיידית, אם כן, מדובר על העברה חטופה למדי, פרמטר עיקרי עד-מאוד עם הובלות ייחודיות כדוגמת זה.

העברת כספות ובין היתר להתקין!

הבאתם כספת "מהניילונים" מאיפשהו שמוכר ואתם חושקים לשנעה מן החנות לביתכם? יש לנו את היכולת לבצע את השירות בלי קושי! הדבר היחידי שאתם צריכים לעשות זה להביא לנו הרשאה משפטית במקום בו קניתם, נעשה דרכנו, נשיג את הכספת, נובילה ונבוא לעשות התקנה שלה בביתכם החדש. העברה והתקנת כספות באיזשהו מקום מאפשרת לכם להתענר מ כאב הראש, וזה בעת שאנו עושים כל מה שצריך. מובן לכל שבאפשרותכם לבצע התקנה של הכספת שלכם באופן חיצוני אל הקיר, אמנם גם ניתן לבצע ביקוע בקיר ולעשות אינטגרציה של הכספת שלכם בתוך הקיר עצמו, דבר אשר תורמים בהסתרתה.

לאילו דברים יש להם השפעה על תעריף הזזת כספות?

הובלת כספת עם מנעול פלדה לצרכים שאינם עסקיים זה בעצם הובלה מומלצת, בזמן שהסיבה היא המאסות הזעירות רלטיבית בהם היא ניחנת. בניגוד לכך, כספות גדולות המשרתות בנקים גדולים, Open-desk ובתי עסק, הינן כספות כבדות יותר שסחיבתן מכאן לשם מאתגר יותר ומצריך כלים לדוגמה: שירות השכרת המנוף למשל. אם כך, תעריף העברת כספות זעירות ישתנה בין 170-310 שקלים בלי להכליל להרכיב, כאשר העברות כספות עם משקל רב ברבה מוצעות במחירון מנופח שמתבסס בקורולציה למשקל הכספת ואופי השינוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *