הובלת כספת בשובה

עלויות זה פשוט לא דבר שאפשר לזלז בו, הובלת כספת

ע"מ לנייד כספות, אין זה די בלהיעזר ב שירותי אנשי מקצוע, אם כבר, ההיפך: צריך לקחת מובילים מומחים עם דגש – כאלה שאפשר לסמוך עליהם. פורטל “הובלות ” בא בקריאה אליכם להפקיד את הכספות אשר ברשותכם בעסק הכי בטוח בטיפול של הזזת כספת! נוכל להזיז למענכם כספות שאין בהם דבר, / מערכות אחסון כספים בלי קשר למה שיש שם, הן שטרות ומטבעות, דרך עדיים יקרי ערך ועד כספת שיש בו דברים סודיים. הובלה של כספות בעיר שובה

    • מעבר כספת בזול מאוד מהרגע להרגע

בעלות חד פעמית של 230 ₪ בעיר שובה

  • במצב בו ומערכת האחסון הכספי לא קלה אפשרי להיעזר בשירותי הנפה
  • טיפולי בכל הארץ, פריסה נרחבת מכל יישוב לכל יישוב
  • מתחילים הובלה גם כן של כספת ביתית והן כספות ענקיות
  • קבלו עכשיו הצעת עלות וייעוץ עם איש מקצוע אנחנו בטלפון:
  • הובלת כספת בשובה

הובלת כספת יחד עם מנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת בשובה

כשיש מערכות אחסון כספים קטנטנות אשר מותאמות לשימושים של דירות ובתים, גם ישנן מערכות אחסון כספים מאסיביות למדי המשרתות ארגונים ובנקים. שינוע כספת בעלות משקל רב יש בה לנסוק למאסה רצינית, בצורה קיצונית, אם כן, השיטה הנכונה שאנחנו מציעים להתחיל את השינוע היא בעצם דרך שירותי מנוף. משום מנוף, משקל הכספת לא מקשה על גב המומחה והצוות אלא נערם על מנוף ההובלה. פעולתו של מנוף המעבר. תתבצע באופן מיידי, במקרים רבים תוך דקות, על-כן העניין הוא מעבר זריזה למדי, פרמטר משמעותי למדי כאשר מדובר בהעברות מיוחדות בסגנון.

הזזה של כספת ביתית פלוס התקנה!

האם רכשתם כספת "מהניילונים" ממשרד שמציע כספות למכירה ויש בכם רצון להזיזה מן העסק ללוקיישן שלכם? אנחנו יכולים לסדר את הדברים בלי שום קושי! מה שעליכם לעשות זה להביא לנו אישור כמו ייפוי כוח במקום הקנייה, נעשה דרכנו לשם, נשיג את כספתכם, נסיע אותה וניסע להתקין אותה בביתכם החדש. שינוע והתקנת כספות למעשה פוטרת אתכם מ סבטוחה, בעת שאנחנו עושים את החלק הקשה. אין זו הפתעה שמתאפשר לכם להתקין את הכספת מחוצה אל הקיר, אך גם אנו מציעים לבקע בקיר ולעשות אינטגרציה של הכספת שלכם בתוך הקיר עצמו, שכאמור מייעל בלהצניע אותה.

אילו דברים משפיעים על תמחור העברת כספת?

הובלת כספות עם מנעול כפול בשימוש ביתי היא למעשה העברה זולה יותר, כאשר ההצדק הוא המאסות הקטנטנות באופן יחסי בהם היא ניחנת. מנגד, כספות רחבות ידיים אשר מסייעות לבנק ומקומות גדולים, מרחבי עבודה ועסקים, הינן מערכות אחסון כסף כבדות יותר שניודן מפה לשם מאתגר יותר ודורש אמצעי סיוע למשל השירות של המנוף להדגמה. על-כן, מחיר העברות כספת קטנה נע בין 190 עד 340 שקלים חדשים בלי להרכיב, כאשר העברות כספות עצומות בהרבה מוענקות בתעריף מוגזם הנקבע לפי כובדה של המערכת לאחסון הכסף, הכספת, ואופי המעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *