הובלת כספת בפטיש

מחיר ממש לא משחק ילדים, העברת כספות

במטרה להעביר כספת, לא די בלהיעזר ב שירותי סבלים, אם כי ראוי להיעזר ב מזיזים מיומנים ובעיקר ראויים. בית העסק "הובלה" מספק לכם אפשרות לשמור על הכספת שלכם אצל החברה הכי טובה בטיפול של שינוע כספת! יש לנו את האפשרות להוביל בשבילכם מערכות אחסון כספים בלי שום דבר, ו/או מערכות אחסון כספים עם תכולה משתנה, החל ממטבעות ושטרות, כולל טבעות שווי ערך ונגמר בכספות עם מסמכים שאינכם רוצים שכולם יראו. שינוע כספת בפטיש

    • העברות כספת במחיר הטוב בארץ, מהרגע להרגע

בעלות חד פעמית של 210 ש”ח בעיר פטיש

  • קרה ווהכספת כבדה אפשר לעשות בחירה בשירותי מנוף
  • טיפולי ברחבי המדינה, פריסה נרחבת מאילת ועד קריית שמונה
  • לוקחים הובלה הן של כספת ביתית וגם כספת ענקית
  • כדי לקבל הצעה ושיחת ייעוץ אצל מומחה אנו בטלפון:
  • הובלת כספת בפטיש

הובלות של כספת עם מנוף אל עסקים גדולים הובלת כספת בפטיש

בעת שקיימות מערכות אחסון כספים מצומצמות שמוצעות לשימוש ביתי, יש גם מערכות אחסון כספים עם משקל רב למדי שנותנות מעה ל תאגידים ומשרדים. הובלת כספת כבדות עלולה להגיע למשקל רב מאוד, כך ש הגישה הראויה שאנחנו מציעים להתחיל את הובלות הרהיטים זה בעצם בעזרת הנפות. בגלל שירותי ההנפה, כבודתה של הכספת לא מקשה על גב בעל החברה והצוות אלא זה נערם על המנוף. פעולת המנוף תתבצע בצורה מיידית, לעתים גם באופן מיידי, אז בגלל זה מדובר במעבר חטופה למדי, גורם עיקרי נורא כאשר מדובר כאמור בהעברות יחידות בסגנון.

שינוע כספת ביתית פלוס התקנה!

קניתם כספת "מהניילון" ממקום שמוכר כספות ואתם רוצים לניידה מהמקום הקודם לכתובתכם? אפשרי עבורנו לטפל בעסק בלי שום בעיות! מה שעליכם לעשות זה להעניק לנו ייפוי כוח במקום הקנייה, אנחנו נגיע אליה, נארוז וניקח את הכספת שלכם, נוביל אותה וניסע לבצע התקנה שלה בבית שלכם. שינוע והתקנת כספות באיזשהו מקום מאפשרת לכם להתעלם מ סבטוחה, בעוד הננו עושים כל מה שצריך. מובן לכל שאופציונלי עבורכם להתקין את הכספת חיצונית לקיר, אבל גם תהיה לכם את האופציה לעשות ביקוע בקיר ולמזג את הכספת ממש בקיר אשר עושה חיים קלים בלהצניע אותה.

אילו דברים ישפיעו ישירות על תשלום העברת כספות?

הובלה של כספות רב בריח לצרכים משפחתיים ואישיים זו מעבר והעברה זולה יותר, כשההיגיון הוא המשקלים המצומצמות באופן יחסי שאופיניים לה. מנגד, מערכות אחסון כסף גדולות אשר מסייעות לבנקים עם חדרים רבים, מרחבי עבודה ובתי עסק, הן מערכות אחסון כסף ששוקלות הרבה יותר אשר סחיבתן ממקום A למקום B מאתגר יותר וצורך אמצעי סיוע כמו המנוף למשל. אם כך, מחירון הובלה של כספת קטנה מתנועע בין 160-320 שקלים בלי להרכיב, בזמן ש הזזת מערכות אחסון כסף פחות קלילות מתומחרות במחירון מנופח המוערך ע"פ משקל הכספת ומבנה ההעברה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *