הובלת כספת בבת הדר

כספים זה לא משחק ילדים, הזזה של כספות

כדי להעביר כספות, צריך יותר מאשר לעשות בחירה ב טיפולי מקצוענים, אלא ראוי לעבוד עם מזיזים משומנים ובמיוחד איתנים. בית העסק "הובלה" מספק לכם אפשרות לאבטח את הכספת אשר ברשותכם אצל החברה הכי טובה עם שירותי העברות כספת! אנו מסוגלים לנייד למענכם כספות ללא שום דבר, ולחלופין כספות בלי קשר למה שיש שם, הן כסף מזומן, דרך שרשראות חשובים לכם וזה מגיע עד כספות עם מסמכים מסווגים. שינוע כספות בבת הדר

    • הזזת כספת במחיר הטוב בארץ, בתוך 24 שעות

בהצעה ראשונית 200 שקלים חדשים באיזור בת הדר

  • במקרה שוהכספת לא קלה קיימת אופציה להזמין מנוף
  • שירות בפריסה ארצית גדולה מכל נקודה לכל נקודה
  • מוציאים לפועל הובלה הן של כספת ביתית וגם כספת גדולה
  • לקבלת הצעה ושיחה עם איש מקצוע אנו בטלפון:
  • הובלת כספת בבת הדר

שינוע כספות יחד עם מנוף לבנקים ומשרדים הובלת כספת בבת הדר

בעת שקיימות כספות מצומצמות המוגשות לשימושים של משפחות, גם ישנן כספות בעלות משקל רב ממש אשר נותנות מענה ל בתי עסקים ומשרדים. מעבר כספת כבדות עלולה לטפס לכובד גדול מאוד, כך ש האופן בו הכי כדאי והשיטה שאנחנו מציעים להתחיל את ההעברה היא בעצם באמצעות שירותי הנפה. הודות להשכרת המנוף, כבודת הכספות לא מקשה על גבם של המובילים והצוות אם כבר, ההיפך: נישא על מנוף השינוע. עבודתו של המנוף נעשית בצורה מיידית, פעמים רבות בשניות, לכן זה למעשה שינוע והעברה שאינה מתעכבת כלל, פקטור מהותי ממש כשמדובר כאמור בהעברות סגוליות מסוג שכזה.

הובלות של כספות לבית כולל התקנה!

הבאתם מערכת אחסון כסף חדשה מהחנות וחפצה נפשכם להזיזה מהעסק לדירה? יש לנו את האופציה לבצע את השירות בלי בעיות! רק עליכם להשאיר לנו הרשאה לגאלית במקום הקנייה, אנו נבוא לשם, ניקח את כספתכם, נוביל אותה ונעשה את דרכנו להתקין אותה בביתכם החדש. מעבר והתקנה של כספת במידה מסוימת מאפשרת לכם להתענר מ הפרוצדורה, תוך שאנו מוציאים לפועל את החלק הקשה. לא נפתיע אתכם כשנאמר שתוכלו להתקין את הכספת שלכם באופן חיצוני אל הקיר, אבל אף תוכלו לעשות ביקוע בתוך הקיר ולהכניס את הכספת שלכם ממש בחלק הפנימי של הקיר דבר אשר עושה חיים קלים בלהחביא אותה.

אילו דברים משפיעים מיידית על תעריף הזזת כספת?

העברות כספות עם בריחים כפולים לצרכים משפחתיים ואישיים זו מעבר והעברה מומלצת, בעת שהסיבה היא המאסות הקטנטנות באופן יחסי בהם היא ניחנת. לעומת זאת, מערכות אחסון כסף רחבות ידיים המסעייות לבנק ומוסדות רציניים, משרדים ועסקים, הן כספות מאסיביות בהרבה אשר הובלתן מכאן לשם לא פשוט ומצריך כלי עזר כגון שימוש במנוף בתור דוגמה. אם כך, עלות שינוע כספות פשוטות ישתנה בין 160 עד 360₪ , ולא הכנסנו פה להתקין, בזמן ש הובלת מערכות אחסון כסף אשר שוקלות הרבה יותר מוצעות בתמחור גבוה הנקבע בקורולציה למשקלה של המערכת לאחסון הכסף, הכספת, והאופן של השינוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *